Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Крок за кроком

Рік:
Ор. назва:
Work It
Країна:
США
Режисер:
Лаура Терусо
Тривалість:
01:34:32
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Комедійний фільм «Крок за кроком» — це історія життя юної Куїнн Акерман, яка мріє піти стопами улюбленого батька і вступити до престижного коледжу. Але обставини виявляються складнішими, ніж вона очікувала на початку. Для здійснення бажаного, амбітної дівчині необхідно перемогти у танцювальному конкурсі, щоб заслужити почесне місце серед майбутніх студентів. Куїнн збирає чудову команду з блискучих, яскравих та незграбних старшокласників, але все одно залишається найголовніша проблема — вона не вміє танцювати. Як вона виплутається зі складного становища чи зможе швидко навчитися? А чемпіонат вже зовсім близько і часу на підготовку не вистачає. ©Kino4ua Крок за кроком 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.1
Основний торрент
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?