Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Вампір Реджинальд (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Reginald the Vampire
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джеремайя С. Чечік
Тривалість:
00:45:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Головний герой - молодий, провідний активний спосіб життя вампіра на ім'я Реджинальд, який живе насиченим життям, сповнений проблем і негараздів. Його одноплемінники молоді та амбітні, стежать за своїм зовнішнім виглядом, а своїми заняттями дуже схожі на людей. Так Реджинальд ходить на службу, де до нього постійно чіпляється менеджер; ще Реджинальд має дівчину, але певні проблеми не дають парі бути разом; ну, а ватажок їхньої вампірської зграї так і взагалі бажає смерті Реджинальда. У цей дуже складний для себе час наш герой виявляє в собі чудові надздібності, що досі не виявлялися в його тілі. Тепер є надія, що з їхньою допомогою молодий вовкулак вирішить кризову ситуацію у своєму житті. І він ще покаже всім своїм колегам та друзям, на що здатний. ©Kino4ua Вампір Реджинальд (1, 2 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.9
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?