Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Орли юриспруденції

Дія фільму обертається довкола Челсі Дердон, дочки відомого художника. Проте шляхетна мета не виправдовує гроші. Челсі звинувачена у крадіжці; звинувачення у суді підтримуватиме непідкупний окружний прокурор Том Логон. Челсі впевнена, якби прокурор Логон дізнався про всі факти, що стоять за цією справою, він виявив би до неї поблажливість. Але в ніч, яку вони проводять разом, скоюється вбивство арт-дилера. Головною підозрюваною стає Челсі Дердон. Колишній невблаганний обвинувач тепер стає захисником дочки художника у суді разом із адвокатом Лаурою Келлі. Вибудовуючи спільний захист, вони відкривають шокуючі факти, пов'язані з торгівлею витворами мистецтва, і закохуються один в одного. ©Kino4ua Орли юриспруденції 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?