Kino4ua.com
HD 720p
CCG

Барбі: Рожеві черевички

Рік:
Ор. назва:
Barbie in the Pink Shoes
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Оуен Херлі
Тривалість:
01:14:39
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Найбільше у житті героїня мультфільму — юна дівчина Христина любить музику та танці, тож і стала балериною. З ранніх років вона займається в балетній школі і щодня докладає величезних зусиль, відточуючи майстерність танцю, щоб здійснити свою мрію — блищати на сцені як прима. Чуючи музику, Христина повністю розчиняється в ній, віддається у владу емоцій і танцює не просто використовуючи класичні па, а й вигадує свої рухи.

Таке свавілля не подобається хореографу мадам Наташі, яка весь час приструнить Крістін і нав'язує їй розучену хореографію, а на провідні ролі призначає свою улюбленицю Тару. Але одного разу мрія Христини справджується. Після того, як дівчина купує нові рожеві пуанти, вона потрапляє у дивовижний світ танців, де стає примою-балериною. ©Kino4ua Барбі: Рожеві черевички 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?