Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Зоотрополіс+ (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Zootopia+
Країна:
США
Режисер:
Джосі Трінінад, Трент Коррі
Тривалість:
1 серія: ~ 8 хв. (цілком серій: 6/6)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Цікава ідея
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Крольчиха Джуді Хопс народилася і виростає в маленькому провінційному містечку в сім'ї фермерів, але своє майбутнє енергійна і цілеустремленная Джуді видит у великому місті. Після закінчення поліцейської академії, Джуді приймають на службу, але не дають новеньких ніяких серйозних завдань, так як не сприймають маленьку, хрупку і пушистую крольчиху всерьез.

Але Джуді готова стояти на страже порядку, захищати мирних жителів Зверополіса від знедолених звірів, для чого збирається докласти всі свої зусилля. Заручившись підтримкою дрібного афериста, болтливого лиса Ніка Уайлда, Джуді починає вести розслідування складного та затребуваного справи, яке може змінити приватний спосіб життя в Зверополісі. ©Kino4ua Зоотрополіс+ (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.8
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?