Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Детективи Футо (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Fuuto Tantei
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Хідеакі Цукуда
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Flame Studio
Переклад:
Російською - Оригінал
Технічний прогрес зробив крок далеко вперед, і злочинці стали використовувати спеціальні пристрої, за допомогою яких можна перетворитися на могутнього монстра. Пристрій назвали — «Спогади гайї», а монстрів, що сіють хаос і руйнування в мирному місті, — допанти. На щастя, з'явилися люди, які почали використовувати «Спогади гайї», щоб боротися з допантами. Таким героям, які щиро захищають людей і справедливість, навіть вдалося навести лад. Вони знищили головну злодійську організацію «Музей», відповідальну за нелегальне провадження та поширення «Спогадів гайї».
Начебто всі мали зажити щасливо, але неконфісковані екземпляри «Спогадів гайї» продовжують спливати на чорному ринку. Тому двом героям із детективної агенції «Нарумі» відпочинок не світить. До них продовжують приходити клієнти, які повідомляють про те, що стали свідками надприродних подій, у яких можуть бути замішані «Спогади гайї».
Що б це не було, справжні злочинці чи зайва пильність і багата уява громадян, детективи Футо не дадуть образу свого міста. І покарають усіх, хто задумав щось недобре проти благополуччя міста Футо та його мешканців! ©Kino4ua Детективи Футо (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.0
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?