Kino4ua.com
HD 720p
G

Двадцять тисяч льє під водою

Рік:
Ор. назва:
20,000 Leagues Under the Sea
Країна:
США
Режисер:
Річард Флайшер
Тривалість:
02:07:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У 1868 році поширилися чутки про морське чудовисько, що атакує кораблі в Тихому океані. Професора Аронакса та його помічника Конселя просять провести розслідування та незабаром піднятися на борт фрегата ВМС США. До них приєднується зухвалий майстер-гарпунщик Нед Ленд.

Після кількох місяців патрулювання монстра помічають. Артилерійський розрахунок фрегата відкриває вогонь з гармати «Дальгрен», але чудовисько розгортається та таранить військовий корабель. Нед, Консель і Ароннакс викидаються за борт, а виведений з ладу фрегат дрейфує, не в змозі відповісти на їхні крики про допомогу. Чіпляючись за уламки, Аронакс і Консель натикаються на металеве судно і розуміють, що монстр - це штучний «підводний човен», який тепер здається покинутим. Спускаючись під палубу, Ароннакс знаходить великий ілюмінатор і стає свідком підводного похорону, тоді як Нед Ленд прибуває на перевернутому баркасі з їхнього корабля. Помічені водолазами, Нед, Ароннакс та Консель намагаються піти на виправленому баркасі, але водолази зупиняють їх. Капітан корабля представляється як Немо, господар «Наутілуса». Він повертає Неда і Конселя на палубу, пропонуючи Ароннаксу, чиє ім'я він дізнається, шанс залишитися. Після того, як Ароннакс доводить, що готовий померти разом зі своїми товаришами, Немо дозволяє Неду та Конселю залишитися на борту. ©Kino4ua Двадцять тисяч льє під водою 1954 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?