Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Гноми вдома

Рік:
Ор. назва:
Gnome Alone
Країна:
США, Велика Британія, Канада
Категорія:
Режисер:
Пітер Лепеніотіс, Шеллі Шеной
Тривалість:
01:25:15
Переклад:
Українська мова Gрофесійний дубльований | студія AAA-Sound
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Розпочавши перегляд повнометражного мультфільму «Гноми в домі», глядач дізнається про те, що насправді за баланс сил добра і зла відповідають не люди, як це завжди вважалося. Вся справа в тому, що в нашому світі живуть дивовижні маленькі створіння, які спостерігають за нами та за тим, що відбувається у світі. Вони несуть відповідальність за багато явищ, які нам здаються незрозумілими або незрозумілими. І вже багато сотень років поспіль ці створіння стримують жорстокі набіги троггів – агресивних та неймовірно небезпечних для всього людства монстрів. Якщо вони прорвуться через оборону, побудовану гномами, зможуть зруйнувати цивілізацію.

Події починають розвиватися в той момент, коли сімейство головних героїв вирішує переїхати в новий будинок. Саме так вони опиняються у просторому старовинному особняку. Але вони й не підозрюють, що незабаром зіштовхнуться із маленькими таємницями будинку. ©Kino4ua Гноми вдома 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?