Kino4ua.com
HD 720p
R

Страйкер

Рік:
Ор. назва:
Stryker
Країна:
Філіпіни
Режисер:
Чіріо Сантьяго
Тривалість:
01:23:51
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | TV-4
Переклад:
Original English Оригінал
Фільм про апокаліпсис, на Землі завершилася ядерна війна. Жорстокий "водовласник" захопив у полон кількох молодих жінок, які потрапили під руку. Їм на допомогу приходить самотній мандрівний солдат-найманець...

Світові запаси води вичерпалися через якийсь апокаліпсис. Вродлива жінка зберігає таємницю, де розташоване одне з останніх джерел, що охороняється групою амазонок. Екіпаж, схожий на "Воїна дороги", захоплює її і намагається змусити говорити за допомогою жорстоких тортур. Герой (Стіркер) об'єднується з деякими рештою "хороших хлопців" і амазонок, що залишилися, і звільняє жінку. Вони переходять до заключної битви з поганими хлопцями в стилі "Воїна дороги". ©Kino4ua Страйкер 1983 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?