Kino4ua.com
HD 720p
CCR

Жар-птиці (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ates Kuslari
Країна:
Туреччина
Категорія:
Режисер:
Гьохан Айіз, Беналь Тахірі
Тривалість:
01:38:00
Переклад:
Українська мова Субтири, Субтитри | Ukrainian aile production / CC
Переклад:
Російською - Оригінал
Історія про п'ятьох безпритульних різного віку: від шести до тринадцяти років. У наймолодшого з них - аутизм. Це справжня вулична сім'я. Про цих дітей говорять, як про "Безрідних" - банду малоліток. Якось вони побачили сміттєвий бак із сорокаденним немовлям у ньому. Безпритульні вирішили не здавати дитину в притулок, а самостійно її виростити. На той час вони не підозрювали, що через цього малюка зміняться їхні долі, почнеться швидке дорослішання безрідних і безпритульних вуличних дітей, які почнуть називати себе "Жар-птицями" з добрим серцем і благородними помислами. ©Kino4ua Жар-птиці (1, 2 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.2
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?