Kino4ua.com
HD 720p
R

Пробудження із мертвих

Рік:
Ор. назва:
The Awakening
Країна:
Великобританія, США
Режисер:
Майк Ньювелл
Тривалість:
01:41:21
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Американський археолог Метью Корбек перебуває в Єгипті зі своєю вагітною дружиною Енні. Разом із помічницею Джейн Тернер він шукає гробницю Кари, напівміфічної цариці. Коли вони знаходять гробницю, Енн Корбек непритомніє від сильного болю. Метью швидко відвозить дружину до лікарні й одразу ж повертається назад на розкопки. Дитина народжується мертвою, але в цей час археологи розкривають саркофаг, і дочка Корбеків оживає... 18 років потому Метью, розлученому з Енн і одруженому з Джейн, повідомляють, що через якийсь вірус його мумія почала руйнуватися. Намагаючись розібратися в тому, що відбувається, Мет розуміє, що дух Кари вселився в його дочку Маргарет і що йому доведеться знищити її в церемоніальному ритуалі... ©Kino4ua Пробудження із мертвих 1980 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?