Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Шестиструнний Самурай

Рік:
Ор. назва:
Six-String Samurai
Країна:
США
Режисер:
Ленс Мунгіа
Тривалість:
01:30:53
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
І замість того, щоб боротися за їжу, воду чи хоча б гарне житло, люди починають боротися за музику. Бадді з дитинства був захоплений музикою. Якщо його час прийде, то це буде не раніше кінця світу. Скориставшись шансом, юнак спочатку йде на ретельні репетиції, а потім вирушає до центру міста. Але кінець світу приносить із собою деякі зміни. Хтось грає в боулінг, чекаючи, поки мандрівники відрубають їм голови, хтось насолоджується людською плоттю, а хтось божеволіє і оселяється на фабриці. ©Kino4ua Шестиструнний Самурай 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?