Kino4ua.com
HD 720p
R

Славні дівчата

Рік:
Ор. назва:
WiseGirls
Країна:
США, Велика Британія, Канада
Режисер:
Девід Анспо
Тривалість:
01:36:14
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал
Оскороносна Міла Сорвіно і солодкоголоса Мерайя Кері в кримінальному трилері. За плечима молодої, але вже навченої досвідом дівчини на ім'я Мег Кеннеді, безліч невдач і розчарувань. В один прекрасний момент вона вирішує почати все з чистого аркуша. Мег переїжджає в місто великих можливостей, де збуваються всі мрії. Нью-Йорк приймає дівчину з розпростертими обіймами, тут Мег отримує престижну роботу в дорогому ресторані. В один із найкращих італійських закладів у місті її приймають офіціанткою, незважаючи на відсутність досвіду і значного резюме. Чи це не американська мрія? Мег швидко знаходить собі подруг серед персоналу, веселих і безжурних дівчат Рейчел і Кейт. Але незабаром казка раптово закінчується, коли Мег просять допомогти вмираючій людині в підсобці. Дівчині відкривається похмуре друге дно ресторану, який, як виявилося, належить безжальному бандитському угрупованню. Щоб вибратися з чіпких лап мафії, Мег доводиться задіяти жіночу логіку. ©Kino4ua Славні дівчата 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?