Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вампір

Рік:
Ор. назва:
Vampyr
Країна:
Німеччина , Франція
Режисер:
Карл Теодор Дрейєр
Тривалість:
01:13:40
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | студія Антигламур
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм зосереджується на долі чоловіка, який подорожує Європою в пошуках невідомої істоти, що напала на нього багато років тому. Випадково герой "Вампіра" опиняється у старовинному замку на околиці Німеччини. Це своєрідний готель, і Алан вирішує зупинитися там на кілька днів. Під час першої ж прогулянки маєтком він бачить тінь дивного чоловіка. Потім він зустрічає чорну постать у капюшоні з косою. Герой несерйозно ставиться до цієї події, вважаючи її плодом своєї уяви. Проте по-справжньому Орен лякається, коли йому сниться власна смерть. Тікати вже пізно, і він не знає, чи прокинеться. ©Kino4ua Вампір 1932 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?