Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Банда Келлі

Рік:
Ор. назва:
Ned Kelly
Країна:
Австралія, Велика Британія , США , Франція
Режисер:
Ґреґор Джордан
Тривалість:
01:49:51
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Австралійський режисер Ґреґор Джордан екранізує роман Роберта Дрю про життя національного героя Австралії, грабіжника Неда Келлі.

Нед був несправедливо ув'язнений ще молодим хлопцем. Народившись у бідній ірландській родині, Нед у в'язниці проникається ненавистю до місцевої поліції. І на це є причина. Будучи ув'язненим, Нед бачить, як правоохоронці несправедливо і жорстоко поводяться з ірландцями.

І коли Нед тікає з в'язниці, він разом з братом та іншими молодими людьми відновлює справедливість.

Відтоді Нед Келлі стає зухвалим грабіжником, який грабує державні банки. Усі зароблені гроші він віддає фермерам, щоб сплатити їхні борги, а на військові трофеї викуповує в'язнів австралійських в'язниць. ©Kino4ua Банда Келлі 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?