Kino4ua.com
480p
R

Дев'яте небо / Хмара 9

Рік:
Ор. назва:
Cloud 9
Країна:
США
Режисер:
Гаррі Бейзіл
Тривалість:
01:33:16
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Біллі Коул - нероба-аферист, який живе на відстані витягнутої руки від голлівудських кінозірок, що дає йому змогу заробляти на мізерне життя, проте він продовжує мріяти про багатство й успіх. Володіючи безмежною фантазією, головний герой постійно вигадує нові способи заробітку, включно зі створенням волейбольної команди, що складається з привабливих стриптизерок. Біллі вважає, що стриптизерки-волейболістки будуть користуватися популярністю і принесуть йому солідний заробіток, тому він вирішує не відкладати реалізацію ідеї. ©Kino4ua Дев'яте небо / Хмара 9 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?