Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Мисливці на монстрів (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Troop
Країна:
США, Канада
Режисер:
Макс Бернетт, Грег Кулідж, Кріс Морґан
Тривалість:
1 серія: 23-24 хв. (цілком серій: 23)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Упродовж багатьох століть безстрашні бійці "Секретного загону" захищають наш світ від чудовиськ, що живуть поруч із нами. У "Загін" приймають далеко не кожного, а лише найсміливіших і найрозумніших дітей, чий розум відкритий для всього незвичайного. З одного боку, Джек, Гейлі та Фелікс - справжні герої фантастичного бойовика, які мало не щодня б'ються з чудовиськами, що загрожують людству; а з іншого - звичайнісінькі підлітки. Вони ходять до школи і постійно стикаються з проблемами, знайомими всім старшокласникам: стосунки в класі, перше кохання, взаємини з батьками, навчання, іспити тощо. ©Kino4ua Мисливці на монстрів (1 Сезон) 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?