Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Чудова історія Генрі Шугара

Рік:
Ор. назва:
The Wonderful Story of Henry Sugar
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Вес Андерсон
Тривалість:
00:41:22
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Генрі Шугар - багатий чоловік, який захоплюється азартними іграми. Одного разу він натрапляє на книжку з лікарським звітом про людину на ім'я Імдад Хан, яка стверджувала, що може бачити, не використовуючи очей. Зацікавившись долею Імдада, Генрі продовжує досліджувати його життя і дізнається, що незвичайний чоловік розвинув навичку бачити без використання очей за допомогою своєрідної методики медитації. Практикуючи медитацію, якою користувався Хан, протягом трьох років, Шугар розвиває в собі дивовижну здатність бачити крізь гральні карти... ©Kino4ua Чудова історія Генрі Шугара 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?