Kino4ua.com
HD 720p
R

Падіння Римської Імперії

Рік:
Ор. назва:
The Fall of the Roman Empire
Країна:
США
Режисер:
Ентоні Манн
Тривалість:
03:05:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | КІТ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Сюжет починається з історії римського імператора Марка Аврелія, який перед смертю робить непередбачуваний вчинок. Він оголошує своїм наступником воєначальника Гая Лівія, хоча мав зробити ним свого сина на ім'я Комадас. Це рішення стало помилковим якраз через надмірні амбіції Комадаса, який на догоду своєму бажанню зайняти трон, домагається цього і робить перший крок до падіння Римської імперії. Усе чого домагалася держава було зруйновано за короткий термін. Ватажки колишніх римських провінцій кидають виклик ослаблому Риму і разом з племенами варварів осаджують місто. ©Kino4ua Падіння Римської Імперії 1964 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?