Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Дрижаки / Страшилки (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Goosebumps
Країна:
Канада, США
Режисер:
Стів Бойум, Роб Леттерман
Тривалість:
1 серія: 47:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BaibaKoTV
Переклад:
Original English Оригінал
Багато років тому в маленькому містечку загадково загинув молодий хлопець. Обставини його смерті ретельно приховували правоохоронні органи. Але місцеві жителі були впевнені, що в тому, що трапилося, винні підлітки. Через десятки років після смерті Гарольда нове покоління школярів випадково пробуджує його дух. Спочатку померлий не завдає своїм рятівникам серйозного клопоту. Але з часом діти усвідомлюють, що привид минулого не збирається залишати їх у спокої. Ситуацію ускладнює низка кривавих злочинів і зникнень. Зіставивши факти того, що трапилося, тінейджери відчувають свою провину в цьому і роблять усе, щоб виправитися. Щоб позбутися непроханого гостя, що розбурхує околицю протягом минулих днів, героям потрібно дізнатися багато про те, що трапилося з нещасним, навіть якщо почуте призведе за собою чергові неприємності. ©Kino4ua Дрижаки / Страшилки (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?