Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Пісочна Людина і викрадений пісок сновидінь

Рік:
Ор. назва:
Das Sandmännchen - Abenteuer im Traumland / The Sandman and the Lost Sand of Dreams
Країна:
Німеччина
Режисер:
Йеспер Мьоллер, Сінем Сакаоглу, Гельмут Фішер
Тривалість:
01:23:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТТП
Переклад:
Original English Субтитри
Сюжет повідає про дивовижний край Дрімляндія. Пісочний чоловічок - Пригоди в казковій країні онлайн відбуватимуться неподалік від Місяця. Власне там ця країна і знаходиться. Населена вона дрімляндцями. Один із них, Сендман, керує сновидіннями, які люди бачать ночами. У Дримляндії є багато снів, але відвідати когось вони можуть, тільки якщо Сендман так розпорядиться. Однак над Дримляндією нависла небезпека, через яку людям можуть почати снитися кошмари. Злі сили хочуть зробити збройний державний переворот у Дримлянідії, але для реалізації своїх нехороших задумів їм необхідно роздобути Сонний порошок, хранителем якого є Сендман. ©Kino4ua Пісочна Людина і викрадений пісок сновидінь 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?