Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Контакти (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Encounters
Країна:
США
Режисер:
Йон Мотскін
Тривалість:
1 серія: ~ 50 хв (цілком серій: 4)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Так Треба Продакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Документальний серіал представляє розповіді очевидців, інтерв'ю з експертами та нові докази взаємодії людини з непізнаними літаючими об'єктами протягом останніх п'ятдесяти років. У серіалі представлено історії про дивні вогні, виявлені в небі над маленьким містечком у штаті Техас; про підводні космічні кораблі, побачені поруч із прибережним поселенням у Уельсі; про зустріч прибульців зі школярами в Зімбабве; про позаземний інтелект, який втручався в роботу атомної електростанції в Японії. Масові спостереження НЛО підкреслюють глибокий вплив цих раптових зустрічей на світову спільноту. ©Kino4ua Контакти (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?