Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Дія / Вдавання / Акт / Гра (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Act
Країна:
США
Режисер:
Лор де Клермон-Тоннер, Стівен Піт, Адам Аркін
Тривалість:
00:59:47
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Saturn Union
У матері Джипсі незавидна доля. Її будинок був зруйнований ураганом, тому кілька років доводилося поневірятися по урядових будинках. Її дочка дуже серйозно хвора. Голову дівчинки доводиться наголо голити, годувати дитину через трубочку в животі та по годинах видавати пігулки. Нещасна не може самостійно пересуватися, тому необхідно носити її на руках і перевозити в інвалідному кріслі. Залишається тільки співчувати терплячій жінці, яка не втрачає присутності духу. Однак сусіди не підозрюють, що невелике сімейство зберігає безліч шокуючих і нелюдських таємниць. ©Kino4ua Дія / Вдавання / Акт / Гра (1 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.9
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?