Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Марко Поло (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Marco Polo
Країна:
США
Режисер:
Дэвид Петрарка, Алик Сахаров
Тривалість:
1 серія: ~00:54:00 (цілком серій: 20)
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Марко Поло - знаменитий дослідник 13-го століття. Це авантюрний і цікавий чоловік, постійно спраглий пригод і знаходить їх на своє щастя. Як багато різних ситуацій, не завжди приємних і безпечних, зустрінуться на його шляху, скільки небезпек і труднощів йому доведеться пройти, скільки загадок і таємниць розгадати ... А свідками його цікавих і захоплювальних пригод стануть глядачі.

Одного разу Марк відправляється в Китай, де його чекає найбільше і небезпечне, але в той же час захоплююча і неймовірна пригода, яку тільки можна собі уявити. Вбивства, бійки, хованки, пагони, секс, розваги та багато іншого - все це буде у величезних кількостях; занудьгувати не вдасться нікому. Наповнене безліччю почуттів, емоцій і таємниць пригоди назавжди запам'ятаються досліднику, якщо у нього вийде вижити після всіх зваливши на голову труднощів. ©Kino4ua Марко Поло (1, 2 Сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?