Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Титан

Рік:
Ор. назва:
The Titan
Країна:
Велика Британія, Іспанія, США
Режисер:
Леннарт Рафф
Тривалість:
01:37:17
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Вчені протягом стількох років безуспішно намагаються створити людську особину, здатну вижити після глобальної катастрофи. Всі спроби співробітників секретної лабораторії були марні. Їм доведеться виконати серйозну роботу, щоб виключити всі помилки і добитися бажаного результату. Це буде справжній прорив в науці. Через деякий час важка праця принесла свої плоди. Залишається тільки протестувати розробку. Для цього зі Сполучених Штатів викликають фахівця, американського солдата Ріка. На його плечі лягає велика відповідальність. Йому доведеться першим зустрітися з удосконаленими людьми.
Призначення цих землян полягала в тому, що їм доведеться відновлювати життя на планеті після екологічного армагеддона. Вони - остання надія людини вижити після трагедії. Однак у відповідальний момент експеримент пішов не за сценарієм. Процес вийшов з ладу. Тепер життю людині на Землі загрожують створені ним монстри. Необхідно терміново знайти вихід з цього незавидного становища. Не можна дозволити негідникам покинути межі станції. За справу береться бравий боєць. Чи зможе він захистити всіх від оскаженілих піддослідних? Чим завершиться ця історія? ©Kino4ua Титан 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?