Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Монахиня

Рік:
Ор. назва:
The Nun
Країна:
США
Режисер:
Корін Харді
Тривалість:
01:36:34
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Postmodern
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Румунію уразило прокляття. Сталася незвичайне самогубство і громадськість обговорювала це на кожному кроці. Поліцейські були в шоці від того що сталося в святині святих. Вбита служниця монастиря знала, що позбавити себе життя взяти на душу великий гріх. Ніхто й подумати не міг що служитель Господа зможе зробити це. Ватикан не залишився в стороні і відправив на розслідування гучної події священика Берка з послушкою, яка поки не стала черницею.

Раніше Берк бачив страшні події і думав, що його нічим не можна здивувати. Але, то з чим він зіткнувся, повалило його в жах. Здавалося, що і його віра в краще скоро пропаде. В обителі оселилося зло, що переховується одягнувши чорне вбрання настоятельки. Йому необхідно зібрати всі душі що мешкають в церкві. ©Kino4ua Монахиня 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?