Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Плід Еволюції: Не встиг я озирнутись, як моє життя змінилось (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Fruit of Evolution: Before I Knew It, My Life Had It Made
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Джонатан Рігг
Тривалість:
00:24:00
Переклад:
Очікується
Хірагі Сейіті не пам'ятав жодного дня, проведеного в школі, щоб однолітки його не зачіпали. Щодня однокласники просто мучили бідного хлопця, а все через те, що його зовнішність була далека від модельних параметрів. Хірагі і сам розумів, що був повним, але боротися з цими особливостями зовнішності не збирався. Того дня, що став відправною точкою для змін, як зазвичай однокласники почали жартувати над Хірагі, і в цей момент зі шкільного динаміка пролунав голос Бога, який повідомив, що хлопцям слід приготуватися до майбутнього переміщення в інший світ. Хлопці були шоковані, але події розвивалися поза їхніми бажаннями.

Світ, куди перенеслися хлопці, був багаторівневим і наповнений був найрізноманітнішими навичками, характеристиками, немов у грі. Зате Хірагі і в цьому питанні відзначився, бо він не перенісся разом з усіма, а залишився на самоті блукати в якомусь моторошнуватого вигляду лісі. Йому вже було звично бути одному, оскільки друзів він так і не обзавівся. Відшукавши в лісі так званий "Плід еволюції" хлопець вирішив ним поласувати, і після цього життя бідолашного товстуна круто змінюється, причому настільки, що він може стати щасливішим, ніж був. ©Kino4ua Плід Еволюції: Не встиг я озирнутись, як моє життя змінилось (1 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?