Kino4ua.com
480p
G

Трансформери - Генерація 1 (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Transformers - Generation 1
Країна:
США, Японія
Режисер:
Нельсон Шин, Енді Кім, Боб Кірк
Тривалість:
1ї серії: : 00:23:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Автоботи і Десептікони - живі роботи, протягом багатьох століть б'ються через території. Історія їх воєн також розказана в мультсеріалі.
Через велику тривалість військового конфлікту ресурси рідної планети роботів виявилися вичерпані, і їм доводиться вирушати борознити простори Всесвіту в пошуках нових. У своїх мандрах їм зустрічається планета Земля, і війна поновлюється. Однак існує одна незручність - на планеті вже живуть люди, і вони не повинні знати про присутність прибульців. Втім, роботам легко вдається замаскуватися під звичну для місцевих жителів техніку. Але конфлікт набирає обертів, і дуже скоро таємне стає явним. ©Kino4ua Трансформери - Генерація 1 (1 - 4 Сезон) 1984 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb8.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?