Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Запит в друзі

Рік:
Ор. назва:
Friend Request
Країна:
Німеччина
Режисер:
Саймон Верховен
Тривалість:
01:32:27
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Користування соціальними мережами вселяє почуття абсолютної безпеки за своє життя. Співрозмовник через екран нічого не зробить, а якщо спілкуванням стане занадто важким, то завжди можна попрощатися і видалити людину з "друзів". І зі свого хоча б віртуального життя. Цього разу все повинно було піти саме за цим сценарієм. Головній героїні приходить запит від однокурсниці, з якої вони мало спілкувалися в житті поза екранів. А потім вона починає завалювати її повідомленнями, активно намагаючись налагодити спілкування.

Кому таке сподобається? Особливо, якщо людина дивний і не дуже цікавий як співрозмовник? Ось і дівчині така поведінка здається неприємною, і вона намагається видалити нову "подругу" з френд-листа. Але це виявляється не так просто, а з часом історія починає набирати загрозливі і моторошні оберти, які складно передбачити навіть любителям жанру. Чи впорається Лора з цією ситуацією або не вийде з неї переможницею? ©Kino4ua Запит в друзі 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?