Kino4ua.com
HD 720p
R

Дракон Раджа

Рік:
Ор. назва:
Dragon Raja
Країна:
Китай
Категорія:
Режисер:
Ван Сінь
Тривалість:
00:26:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Flame Studio, FanVoxUA
Вісімнадцятирічний хлопець на ім'я Луї Немфей живе звичайним життям підлітка, його батьки постійно перебувають у від'їзді. Вони їздять по всьому світу, забувши про свого сина, і поклавши відповідальність за хлопчика на родичів. Можливо, батькові й матері було дуже весело подорожувати удвох, не згадуючи про рідного сина. У сім'ї тітки і дядька головний герой абсолютно не відчував любові, вони можна сказати його ненавиділи, постійно сміялися над хлопцем, знущалися, називали дурним і бездарним. Хлопчик настільки звик до такої поведінки оточуючих, що просто не звертав уваги на це, відсторонюючись подалі від негативу.

Минуло три роки, ось він закінчив старшу школу, і активно готується до випускного дня, а потім до вступних іспитів. Школярі цілими днями і ночами проводили за підручниками, ось тільки Луї не хотів вчити навчальний матеріал, і більшу частину свого часу проводив за комп'ютером, де був кращим гравцем в онлайн грі. Розуміючи, що зі своїми знаннями він мало куди потрапить, то вирішує надіслати свої документи в таємничий навчальний заклад. Де вивчають магію. Коледж під назвою Кессел територіально розташовувався в США, де головним викладачем був професор Гудріан, який вирішив прийняти хлопчика на випробувальний термін. ©Kino4ua Дракон Раджа 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.2
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?