Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Фантоцці йде на пенсію

Рік:
Ор. назва:
Fantozzi va in pensione
Країна:
Італія
Режисер:
Нері Паренті
Тривалість:
01:34:36
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Enter Film
Переклад:
Російською - Оригінал
Довгих тридцять років Уго Фантоцці працював бухгалтером у великій промисловій компанії, віддавав свої сили та енергію на благо підприємства. І ось настав довгоочікуваний момент, коли Фантоцці йде на пенсію, щоб жити неспішним життям, насолоджуватися спокоєм, нікуди не поспішати і не метушитися щодо звітів, балансу, дебету з кредитом. Дружина Піна дуже рада, що чоловік нарешті відпочине, але спокій тільки снився. Уго знаходить безліч побутових проблем, які потрібно вирішити, а потім починає мучитися від неробства. Не в силах сидіти вдома він намагається знайти собі заняття до душі чи нову роботу, але Уго нікуди не беруть через вік. Тоді Фантоцці вдається до хитрощів. ©Kino4ua Фантоцці йде на пенсію 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?