Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Доктор Стоун (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Dr. Stone
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Іно Шін'я
Тривалість:
00:24:04
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Раптове астрономічне явище дивним чином подіяло на живих істот всієї планети. Тварини, птахи, люди стали каменем. Уві сні, на бігу, під час крику ... застигли вічною статуєю і люди. Багато хто загинув, але більшість виявилася замкненими всередині своїх нерухомих тіл на сотні, тисячі років. Кам'яний полон жорстокий, але так само раптово, як виник, він пройшов для Тайдз Оки. Цей хлопець - звичайний старшокласник і те, що трапилося застало його в той момент, коли він зважився освідчитися дівчині. Почуття до неї допомогло йому зберегти розум, але відшукавши кохану, він виявляє, що та - все ще статуя. Впадати у відчай рано, Тайдз зустрічає свого шкільного друга Сенка. Разом їм належить вижити на Землі в епоху нового кам'яного віку. ©Kino4ua Доктор Стоун (1 - 4 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
1 сезон
2 сезон
3 сезон
 • Плеєр 1
 • Плеєр 2
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?
 1. Lemon Wizard
  Lemon Wizard
  18 лютого 2022 14:34
  + 0 -
  шкода, що не має 9,10 та 11 серій
  1. Administration
   16 жовтня 2023 16:23
   + 0 -

   Всі серії та сезони присутні

 2. Макс
  Макс
  22 грудня 2021 11:33
  + -2 -
  Чекаю 3 сезон. Дайте будь ласка хоть один спойлер коли він буде дата або рік!!