Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Швидка

Рік:
Ор. назва:
Ambulance
Країна:
США
Режисер:
Майкл Бей
Тривалість:
02:16:00
Переклад:
Українська мова Цікава Ідея | Багатоголосий закадровий
Простий хлопець із робітничого класу, який проживає в Лос-Анджелесі, несподівано дізнається, що його дружина тяжко хвора. Єдиним, що може врятувати її, стає операція вартістю 231 тис. доларів. Таких грошей у звичайного роботяги не було, а допомоги просити не було в кого. Вирішивши не опускати руки, він іде до старого товариша, який давно переступив межу закону. Той пропонує пограбувати йому банк і цим отримати 32 мільйони доларів. Проте герої фільму "Швидка" не припускали, що все піде не за планом: їм доводиться поранити поліцейського. Внаслідок прибуття оперативних служб доступ до їхнього автомобіля перекривається. Від безвиході грабіжники викрадають машину швидкої допомоги разом із молодим лікарем та пораненим представником закону. Чи вдасться героям втекти від переслідування та уникнути покарання? ©Kino4ua Швидка 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?