Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Вийду за Тебе

Рік:
Ор. назва:
Marry Me
Країна:
США
Режисер:
Кет Койро
Тривалість:
01:52:05
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Основна сюжетна лінія відбувається навколо дівчини та хлопця, які ухвалили рішення про заміжжя. Вони є відомими особами, які спостерігаються цілою країною. Телебачення розривається від новин про весілля даних зірок. Напередодні свята відбувається жахливе – обранець прилюдно зрадив свою майбутню дружину. З цього моменту панночка вирішила не повертатися до нього. Також виступила із заявою перед фанатами, паралельно шукаючи поглядом випадкового глядача, щоб вийти заміж заради шоу.
Цим щасливчиком став простий учитель математичних наук. Чоловік не очікував такого великого зростання популярності, тому вирішив уникнути відповідальності. Але нова дружина наполягла на збереженні шлюбу протягом трьох місяців, щоб зберегти ім'я головної героїні. Але чи зможуть абсолютно незнайомі люди утриматися від кохання протягом такого довгого терміну? ©Kino4ua Вийду за Тебе 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?