Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Сільська Елегія

Рік:
Ор. назва:
Hillbilly Elegy
Країна:
США
Режисер:
Рон Говард
Тривалість:
01:57:26
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету драматичного фільму режисера Рона Ховарда «Сільська Елегія» — історія життя трьох поколінь звичайної американської родини зі штату Огайо, які мешкають у горах Аппалачі. Молодий хлопець Джей Ді проходить навчання на юридичному факультеті Єльського університету і дуже серйозно ставиться до свого майбутнього, оскільки має наочний приклад невдалого життя.Джей Ді вирушає до рідного містечка до сімейного будинку, де на нього чекає любляча бабуся, завжди готова підтримати і дати слушну пораду, сестра і мати, у якої все життя великі проблеми. Приїзд додому означає нову порцію спогадів про минуле, а також нову порцію не найкращих емоцій. ©Kino4ua Сільська Елегія 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?