Kino4ua.com
HD 720p
R

Кодекс Ґотті

Рік:
Ор. назва:
Gotti
Країна:
США, Канада
Режисер:
Кевін Коннолі
Тривалість:
01:49:33
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий, Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У фільмі "Кодекс Ґотті" розповідається справжня історія кримінальної родини. Джон, як і багато його однолітків, у чиїх жилах тече італійська кров, на початку ХХ століття опинившись в Америці, вступив у мафію, щоб прогодувати близьких людей. Він розпочинав свою злочинну кар'єру з найпростіших доручень, і через багато років став шановною людиною серед бандитів і очолив власне угруповання. Незабаром настає час передати кермо влади своєму синові, але хлопець відповідає відмовою батькові, оскільки не хоче йти його стопами. Вороги, дізнавшись про їхню слабкість, вирішили скористатися моментом та усунути своїх конкурентів. Готгі-молодшому належить зробити важкий вибір - піти і поставити своїх родичів у небезпеку, або прийняти свою долю та знищити супротивників. ©Kino4ua Кодекс Ґотті 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?