Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Дежа Вю

Рік:
Ор. назва:
Deja Vu
Країна:
США , Велика Британія
Режисер:
Тоні Скотт
Тривалість:
02:06:45
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Невафільм Україна
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Кожна людина, рано чи пізно, потрапляла в ситуацію, коли все навколо здається знайомим. Таке відчуття, що кожна життєва ситуація вже була прожита. Таке відчуття, що ти спостерігаєш за собою збоку. Найбільш релігійні люди впевнені, що подібні явища є своєрідним прогнозом. Таким собі попередженням, що вийде з тієї чи іншої ідеї. Але як би ми не ставилися до ефекту «дежа вю», проте факт фактом - це явище міцно присутнє в нашому житті. 

Агенту АТФ Дагу Карлингу в спадок дісталася дивовижна здатність. Він може подорожувати в часі. Але і як будь-який інший мандрівник, він повинен дотримуватися кількох правил, основним з яких є невтручання в історичні події. Розслідуючи справу про вибух на кораблі, Даг зустрічає жінку, до якої починає відчувати почуття. Це любов з першого погляду. Але, вона повинна загинути під час вибуху на кораблі. Що вибере Даг: порятунок жінки і зміна події або залишиться вірним кодексу мандрівників у часі? ©Kino4ua Дежа Вю 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?