Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Страшили

Рік:
Ор. назва:
The Frighteners
Країна:
США, Нова Зеландія
Режисер:
Пітер Джексон
Тривалість:
01:49:55
Переклад:
Українська мова Бгатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У невеликому містечку під назвою Файрватер, яке розташоване в штаті Мічиган на озері Хоутон, відбулися абсолютно незрозумілі події. Люди стали вмирати без видимих на те причин від відчуття того, що їхні серця начебто стискав хтось сильний, але при цьому залишався невидимим і невловимим. Цю проблему належить вирішити молодому архітектору на ім'я Френк Банністер, який має здатність бачити примар після трагічного збігу обставин. В результаті автокатастрофи він залишився без коханої дружини. Але після випробуваного шоку межі його свідомості розсунулися і його вже не цікавила його професія. Замість будівництва він домовляється із трьома знайомими привидами, які громять один із будинків. А Френк вдає, що очищає від нечисті цей будинок. За це він одержує непогані гроші. Проблема полягає в тому, що друзі Френка не відрізняються пунктуальністю. ©Kino4ua Страшили 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?