Kino4ua.com
480p
R

Ніч живих мерців

Рік:
Ор. назва:
Night of the Living Dead
Країна:
США
Режисер:
Том Савіні
Тривалість:
01:28:15
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Парочка головних персонажів навіть подумати не могли, чим для хлопців обернеться звичайний візит на цвинтар, куди брат із сестрою приїхали з метою відвідати могилу матері. У той час, поки Барбара сумує за втратою рідної людини, брат починає її лякати страшними розповідями про мерців, що повстають з могил. Звичайно, хлопець не поводився б так зухвало, якби розумів, що ці розповіді є далеко не вигадкою.
Несподівано, на молодих людей починають нападати ходячие трупи, і так трапляється, що в живих залишається лише дівчина. Втікши з цвинтаря, нещасна опиняється в похилим будиночку, на вигляд не надто надійному. Але вибирати не доводиться і, заручившись підтримкою випадкового знайомого, який потрапив сюди через бензин, що закінчився в баку, Барбара барикадує всі входи, щоб мерці, що повільно блукають по окрузі, не змогли прорватися всередину.
У підвалі будинку виявилося ще кілька тих, хто вижив, які також можуть стати потенційним обідом для повсталих з могил трупів, але люди вирішують чинити опір до останнього і пережити злощасну ніч. ©Kino4ua Ніч живих мерців 1990 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?