Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Покаяння

Рік:
Ор. назва:
The Enforcer
Країна:
США
Режисер:
Річард Хьюз
Тривалість:
01:30:38
Переклад:
Українська мова Український (AAA-Sound)
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Вуличний скандаліст Бродяга використовує власні навички для легкого та швидкого заробітку грошей та перебуває у постійному пошуку нових можливостей. Здібності Бродяги зауважує жінка-гангстер на ім'я Естель, яка в кінцевому підсумку пропонує йому зайнятися збором коштів з людей, які відмовляються платити за боргами. Напарником Бродяги стає досвідчений злочинець Куди, який щойно вийшов із в'язниці і бажає налагодити стосунки зі своєю відчуженою дочкою. У міру того як Куди і Бродяга вирушають до Майамі по роботі, Куди випадково з'ясовує, що Естель наражає життя 15-річної Біллі на серйозну небезпеку. Допомагаючи знайти притулок для дівчини, Куди намагається спокутувати провину за своє минуле, але потрапляє у немилість за зраду мафії. ©Kino4ua Покаяння 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?