Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Касабланка

Рік:
Ор. назва:
Casablanca
Країна:
США
Режисер:
Майкл Кертіс
Тривалість:
01:42:37
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дії картини відбуваються у роки Другої світової війни, у місті Касабланка, яке на той момент перебувало під владою Франції. Касабланка – єдине місто, звідки є шанс бігти на нейтральні землі Америки. Головний герой Рік Блейн залишив свою рідну Америку і влаштувався в Касабланці. Тут він розпочав нове життя, відкрив своє кафе. Тут він має репутацію цинічного, твердого і часом жорстокого людини. Несподівано у своєму кафе Рік зустрічає Ільзу – даму свого серця, яка кілька років тому просто зникла з його життя. Ільза у місті не одна, вона приїхала зі своїм чоловіком Віктором Лазлом, який є лідером антифашистів. Віктора та Ільзу переслідують німці, і їм терміново треба потрапити до Америки. Рік має можливість допомогти, але чи стане він це робити? ©Kino4ua Касабланка 1942 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?