Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Сіссі - доленосні роки імператриці

Рік:
Ор. назва:
Sissi - Schicksalsjahre einer Kaiserin
Країна:
Австрія
Режисер:
Ернст Марішка
Тривалість:
01:44:17
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Російською - Оригінал
Юна імператриця Сіссі зупиняється в палаці в Угорщині разом зі своєю маленькою дочкою та придворними. Тут правителька нарешті може вести спокійний спосіб життя, звільнена від суворих правил Австрії. Проводячи вільний час у компанії графа Андраші, харизматичного повстанця, Сіссі раптово дізнається, що він закоханий у неї. Вимушена розірвати стосунки з графом, імператриця повертається до Відня, де на неї чекає черговий удар долі — тяжка хвороба. У міру того, як стан здоров'я Сіссі продовжує погіршуватися, вона вирушає в теплі краї мальовничої Мадейри. ©Kino4ua Сіссі - доленосні роки імператриці 1957 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?