Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Повернення в космос

Рік:
Ор. назва:
Return to Space
Країна:
США
Режисер:
Джиммі Чін, Елізабет Чай Васаргелі
Тривалість:
02:08:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Так Треба Продакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Були часи, коли погляд людства був спрямований у космос. Про нього знімали фільми та серіали. Про нього писали книжки. А космічна індустрія крокувала семимильними кроками. Космічні перегони дозволили галузі стати однією з найпопулярніших і затребуваних. Але потім стався різкий спад.

В останні два десятиліття ситуація почала змінюватися. Саме цей період охоплює фільм «Повернення в космос», що пропонує унікальний погляд на те, як галузь знову почала набирати обертів.

Режисери картини направляють свої об'єктиви в небо, намагаючись висвітлити найважливіші зльоти американської космічної галузі, включаючи створення та розвиток компанії SpaceX із тривалою та складною роботою Ілона Маска, який завжди мріяв відродити космічну галузь. Його амбіції до подорожей туди, куди не ступала нога людини, змогли призвести до разючих результатів.

Творці фільму «Повернення в космос» пропонують глядачам отримати доступ до першої місії з екіпажем, запущеної з території США після сумнозвісного виведення корабля «Шаттл» з регулярної експлуатації в 2011 році. Це особистий портрет астронавтів та інженерів, вибраних для історичного моменту. ©Kino4ua Повернення в космос 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?