Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ковчег (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Ark
Країна:
США
Режисер:
Дін Девлін
Тривалість:
00:55:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Протягом п'яти років екіпаж та гості величезного космічного корабля «Ковчег 1» перебувають у кріогенному сні, поки шатл борознить простори космосу. Якось на борту корабля відбувається трагічний інцидент, внаслідок якого гинуть вищі посадовці, кілька членів екіпажу, а також велика кількість космічних мандрівників. Нечисленні вижили, що знаходяться на борту космічного шатла, залишаються зі скромним запасом продовольства та води. Усвідомивши, що в них є лише один рік, щоб знайти спосіб вижити у відкритому космосі, головні герої приступають до важкої та кропіткої роботи. ©Kino4ua Ковчег (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.5
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?