Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Земля до початку часів 13. Мудрість друзів

Рік:
Ор. назва:
The Land Before Time XIII: The Wisdom of Friends
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джемі Мітчел, Чарльз Гросвенор
Тривалість:
01:09:32
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У Великій Долині з'являються гості — «Жовтопузики», яких звуть Луфа, Дуфа та Фубі. Вони веселі і кумедні, але дуже безтурботні і досить безглузді, так що навіть малюк Літтлфут почувається в порівнянні з ними дорослим і навченим життям. «Жовтопузики» шукають Ягідну Долину, де мають зустрітися зі своєю зграєю, і просять Літтлфута показати їм дорогу; той охоче погоджується і переконує своїх друзів приєднатися до нього, щоб супроводжувати «Жовтопузиків» і заразом доглядати їх — адже вони здаються такими безглуздими і безпорадними… І ось вся компанія вирушає в дорогу. На них чекають нові пригоди, у тому числі зустріч із зграєю величезних лютих Острозубих, але все закінчується благополучно — Луфа, Дуфа та їх зграя знаходять свою «землю обітовану», а Літтлфут, Сера, Пітрі, Дакі та Спайк повертаються додому, до рідних та близьких . ©Kino4ua Земля до початку часів 13. Мудрість друзів 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?