Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Таємниця будинку іграшок

Рік:
Ор. назва:
Tea Pets
Країна:
Китай
Категорія:
Режисер:
Гері Ван
Тривалість:
01:37:46
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Tretyakoff production
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Чайний магазинчик, відомий усім місцевим жителям, славиться не лише своїм асортиментом, а й безліччю різних порцелянових іграшок. Але ніхто не знає, що, нерухомі вдень, уночі вони живуть своїм захоплюючим життям: зістрибують із полиць і веселяться до ранку. Якось у їх розмірений побут вриваються відразу дві події. По-перше, пропадає лялечка Мей, а винен у цьому не хто інший, як Правитель Підземелля та його поплічники Шмишун та Піскун. По-друге, в магазин потрапляє Таймбот — робот з іншої планети, який не зможе повернутися, доки не полагодить корабель. Розуміючи, що не діяти не можна, друзі вирушають на пошуки ляльки, і з цього моменту починаються їхні пригоди. ©Kino4ua Таємниця будинку іграшок 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?