Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Золото МакКенни

Рік:
Ор. назва:
Mackenna's Gold
Країна:
США
Режисер:
Джей Лі Томпсон
Тривалість:
02:08:16
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Легенда про золотий каньйон Адамса живе вже кілька століть. І весь цей час ведеться пошук загубленого золота, яке, швидше за все, десь у Нью-Мексико. У 1864 році, у вересні, у східній частині Арізони військові знайшли двох чоловіків, які помирали від спраги та голоду, що блукали пустелею протягом 13 днів, ховаючись від індіанців. Один із них - фургонщик на ім'я Адамс розповів хірургу з армії розповідь про золотий каньйон апачів. Виходячи з його слів, біля річки Гіла наблизився до них юний мексиканський індіанець, якого називають Криве Вухо. Хлопець запропонував їм показати місце, де розташований золотий каньйон апачів, але за умови, що вони допоможуть йому повернутися до Мексики, з якої силоміць був вивезений апачами. ©Kino4ua Золото МакКенни 1969 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?