Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Борсаліно

Рік:
Ор. назва:
Borsalino
Країна:
Франція, Італія
Режисер:
Жак Дере
Тривалість:
02:04:11
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | КіТ
Переклад:
Original English Субтитри
Гостросюжетна кримінальна драма розповідає про життя гангстерів, які у 30-х роках минулого століття тримали під своїм контролем весь Марсель. Головні герої фільму – два запеклих хулігани - Рок Сіффреді та Франсуа Капелла, які стали на слизьку кримінальну доріжку. Вони обидва пов'язані з нелегальними сферами бізнесу, до яких належить проституція. Якось їхні шляхи перетинаються, і після того, як вони не змогли поділити повію, між ними зав'язується бійка. На щастя, все закінчується благополучно і між гангстерами навіть зав'язуються дружні стосунки. Деякий час запеклі хлопці виконують доручення для одного з місцевих кримінальних авторитетів, але коли його вбивають, вони вирішують, що вистачить бути хлопчиками на побігеньках. Рок і Франсу ставлять собі за мету стати королями злочинного світу Марселя. ©Kino4ua Борсаліно 1970 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?