Kino4ua.com
480p
G

Мушкетери Шарло

Рік:
Ор. назва:
Les quatre Charlots mousquetaires
Країна:
Франція
Режисер:
Андре Юнебель
Тривалість:
01:52:43
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Російською - Оригінал
Виявляється, насправді все було так. Четвірка друзів-мушкетерів, вступивши в бій із загоном гвардійців кардинала, була приречена на неминучу загибель. Якби не їхні слуги – Планше, Мушкетон, Базен та Гримо. Озброївшись граблями та лопатами, вони понівечили переважаючі сили противника. Надихнувшись перемогою, надалі вони тільки й робили, що робили подвиги: вирвали з рук катів чарівну дівчину Констанцію, врятували герцога Бекінгема, необачного вирушивши до Лувру на побачення з королевою Франції. ©Kino4ua Мушкетери Шарло 1974 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?