Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Відкрите пасовище

Рік:
Ор. назва:
Open Range
Країна:
США
Режисер:
Кевін Костнер
Тривалість:
02:18:53
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Монтана, 1882 рік. "Бос" Спірмен - рейнджер і скотар на відкритому просторі - землі, на якій у ті часи дозволялося вільно випасати худобу, незалежно від формальної приналежності її власнику. Разом зі своїми помічниками, Чарлі Вейтом, Мойсом Гаррісоном і юним Габріелем Баттоном, він проганяє свою череду через усю країну. Чарлі - колишній ганфайтер і солдат, який у роки Громадянської війни служив в "особливому загоні". З роками запеклий, але зберігший свою совість, він відчуває почуття провини, оскільки в минулому йому доводилося вбивати не тільки ворожих солдатів, а й мирних жителів.

Розбивши в прерії табір, Бос відправляє Мойса по припаси в сусіднє містечко Хармонвілль, яке, як з'ясувалося, контролює безжалісний ірландський поміщик-іммігрант. За його вказівкою місцевий шериф Пул зі своїми підручними сильно б'ють Мойса і ув'язнюють його. Стурбовані довгою відсутністю друга, Бос і Чарлі приїжджають у негостинне селище, не без зусиль визволивши з ув'язнення напівживого здорованя Мойса. У поліцейській дільниці вони зустрічають Бакстера, який нахабно зажадав, щоб заїжджі ковбої забиралися геть з його земель. Єдиним доброзичливо налаштованим до гостей жителем Хамонвілля виявляється місцевий п'яничка Персі, власник стайні. Травми Мойса виявляються настільки серйозними, що рейнджери відвозять його до місцевого лікаря Барлоу, в будинку якого Чарлі знайомиться з сестрою останнього Сью. Помилково прийнявши її за дружину лікаря, Чарлі спочатку соромиться спілкування, поступово переймаючись теплими почуттями до розумної і добросердої дівчини. ©Kino4ua Відкрите пасовище 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?